TOP akce v Krkonoších červen 2023

Co takhle vyrazit na Cirk-Uff (odkaz je externí)– barevný a veselý festival nového cirkusu v Trutnově? Jízdu zvláštními vlaky na jediné české ozubnicové trati a den dětí si užijete v Kořenově při Zahájení sezony na Zubačce(odkaz je externí). Oblíbenou rodinnou akcí v Janských Lázních je již tradiční Zahájení lázeňské sezóny(odkaz je externí). Bohatým programem jak pro malé i velké lákají Oslavy 150. výročí založení SDH Vysoké nad Jizerou(odkaz je externí). V Horním Maršově se uskuteční již 22. ročník zábavného Festivalu DOTEKY(odkaz je externí), tentokrát se zvěřincem pro děti v zahradě areálu. Zájemce všech věkových kategorií zveme do Rokytnice nad Jizerou na další ročník Pochodu pro hospic(odkaz je externí). Do Jilemnice zavítá hrabě Harrach na velkolepé Slavnosti hraběcího rodu Harrachů(odkaz je externí). Pestrý multižánrový Festival Sůvička(odkaz je externí) pro děti i jiné dospělé připravili ve Vrchlabí. Ochutnávku dobrých vín zažijete v Janských Lázních, zveme vás na již čtvrtou Vinnou Stezku(odkaz je externí) korunami stromů. Bohatý víkendový program začíná v pátek ve Špindlerově Mlýně, kam se sjedou na Špindlerovskou pouť(odkaz je externí) návštěvníci z širého okolí. Vůně medu se bude šířit Františkánským klášterem na Medobraní(odkaz je externí) v Hostinném. Velký výběr lokálních piv a pestrý doprovodný program nabídne Krkonošský festival minipivovarů(odkaz je externí) ve Velké Úpě. Maloúpský jarmark(odkaz je externí) oslavující staré krkonošské tradice v kouzelném prostředí u kostela sv. Petra a Pavla v Malé Úpě každoročně přiláká mnoho návštěvníků. Příznivce sportu zveme na turistický pochod do Lánova, odkud startuje Výstup Lánovských na Sněžku(odkaz je externí). Milovníci motorek jistě nebudou chybět na Harrachovském moto-žehnání(odkaz je externí), které se koná v atraktivním prostředí pod Mamutími můstky.

V červnu nás toho čeká opravdu hodně, sedět doma by byla škoda. Užijte si pestrý koktejl akcí a vydejte se úspěšně do nadcházející turistické sezóny.

 

Leták ke stažení ZDE...


Rychlý kontakt:

Adresa
Adresa

obec Vítkovice
Vítkovice v Krkonoších 243
512 38, Vítkovice v Krkonoších

Telefon

+420 481 582 730

Úřední hodiny:

Pondělí:
8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Středa:
8:00 - 12:00, 13:00 - 16:00
Út, Čt, Pá:
Po telefonické dohodě.

© 2024 Obec Vítkovice v Krkonoších. Všechna práva vyhrazena. Tato webová stránka je v souladu s vyhláškou č. 64/2008 Sb. Prohlášení o přístupnosti webových stránek.